Gündem Sıcak - Caner Mostur

Gündem Sıcak


  Mevsim olarak ta, gündem olarak ta  soğuk günler yaşandı, Türkiye gündeminde de bir o kadar soğuk günler yaşıyoruz. Ama biz Malatyalife dergisi olarak, siz değerli okuyucularımıza çok sıcak günlerin habercisi baharı, GÜNDEMİN SICAKLIĞIYLA getiriyoruz.

            İlimizde kendi kulvarında istikrarı ve kalitesiyle, kendi rakibi yine kendisi oldu. Yayın hayatına başladığı günden bu yana 20. sayısını  dolu dolu  okuyucularına ulaştırdı. Doyuran bir içerik  hazırlamak ve sizlerin beğenisine sunmak için tüm enerjisini gece gündüz demeden harcadı. Her çıkardığımız sayı ile biraz daha çalışma şevkimiz ve azmimiz arttı. Enerjimizi sizlerin destek, övgü ve eleştirileri ile arttırdık. Eleştirileriniz bizleri daha fazla çalışma, daha fazla gayret etme yolunda kamçıladı. Övgüler biraz şımartsa da, sorumluluğumuzu daha fazla görmemize ve koşmamıza sebep oldu. 

            Aylık bir dergi çıkarmak hem zor, hem külfetli bir iş, bunun farkındayız. İletişim çağının hızla ilerlediği bir dönemde aylık bir dergi çıkarmaya talipli olmak, bunu başarı ile götürebilmek... Ama biz biliyoruz ki her yayın organı kendi alanında kendini yenileyebildiği, dinamik bir yapıya sahip olabildiği sürece her zaman ilerlemiştir. Çünkü çok dinamik ve hareketli bir alanda hizmet üretmeye talip olmuşuz. Geride bıraktığımız sayılarımızla bunların artı ve eksilerini çok gördük. Yaptığımız haber ve yorumlarla günlerce, aylarca gündemde yer bulduk. Bundan sonrada dinamik yapımız ve yaptığımız haberlerle, köşe yazılarıyla, yorumlarla yaşadığımız kentimize katkıda bulunabilmek için koşmaya devam edeceğiz.    

            Olaylara negatif baktığınızda sonuçlarda ister istemez negatif çıkıyor. Malatyalife dergisi olarak, pozitif bakmayı, enerjimizi, dinamiklerimizi pozitif olarak kullanmayı, gerçekleştirmek için çalışıyoruz. Yıkıcı eleştiriler ile değil, yapıcı, yol gösterici yayınlarımız ile ilimize katkı sağlamak adına, imkan ve şartlarımızı kullanmak için mücadele ediyoruz.

            Gündemin sıcaklığını bu sayımızda sizlere sunmak için yine koşturduk. Gelecek güzel günler için siyasi partilerden, sivil toplum kuruluşlarından, ticari kuruluşlarımızdan haberler röportajlar ile sizlerin içini ısıtmak, daha güzel günlere, yarınlara ulaşabilmek için sizin sıcaklığınızı hissederek, ilk günün heyecanı ve şevki ile çalıştık. Ve 20. sayımızı sizlerin beğenisine sunuyoruz. Unutmayın sizler, bizler için değerlisiniz, bizim çalışmalarımıza, koşturmalarımıza, kalemimizde dökülen mürekkebimize sizler yön veriyorsunuz.  Olumlu ve olumsuz her türlü desteğinizi bizlerden esirgemeyin ki hep birlikte bu gemide daha güzel, daha huzurlu ve mutlu yarınları inşa edebilelim.  

canermostur@hotmail.com

YAZIYI PAYLAŞ!

YAZARIN SON 5 YAZISI
13Haz

BU VEBAL HEPİNİZİN, HEPİMİZİN

28May
27May
25May
20May

BEN SUSTUM, YAZDI KALEM