Eğitim

Bilgi yarışmasında dereceye giren öğrencilere sürpriz hediye Bilgi yarışmasında dereceye giren öğrencilere sürpriz hediye
Uzaktan eğitim sorununu tablet ile giderdiler Uzaktan eğitim sorununu tablet ile giderdiler
Malatya'da eğitimde son 20- 30 yılın en mutlu dönemi Malatya'da eğitimde son 20- 30 yılın en mutlu dönemi
İnönü ve Fırat Üniversiteleri arasında iş birliği protokolü imzalandı İnönü ve Fırat Üniversiteleri arasında iş birliği protokolü imzalandı
Yeşilyurt Belediyesi, 143 meslek çalışanına 'mesleki yeterlilik belgesi' kazandırıyor Yeşilyurt Belediyesi, 143 meslek çalışanına 'mesleki yeterlilik belgesi' kazandırıyor
Eğitimciler Arguvan'da buluştu Eğitimciler Arguvan'da buluştu
İnönü Üniversitesi'nde hedef araştırma üniversitesi İnönü Üniversitesi'nde hedef araştırma üniversitesi
Çınar,  Bakan Selçuk ile bir araya geldi Çınar, Bakan Selçuk ile bir araya geldi
Yeşilyurt Belediyesi'nden Kiltepe'ye Kadın Mesleki Eğitim Merkezi Yeşilyurt Belediyesi'nden Kiltepe'ye Kadın Mesleki Eğitim Merkezi
Kardeşime kitap projesi Kardeşime kitap projesi
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'tan yüz yüze eğitim açıklaması Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'tan yüz yüze eğitim açıklaması
Afet Farkındalığı eğitimi Afet Farkındalığı eğitimi
Rektör Kızılay'dan sağlık hizmeti vurgusu Rektör Kızılay'dan sağlık hizmeti vurgusu
YÖK'te 'Yükseköğretim Eğitim Programları Danışma Kurulu' toplantısı YÖK'te 'Yükseköğretim Eğitim Programları Danışma Kurulu' toplantısı
1'nci organize sanayi bölgesine dev eğitim kompleksi 1'nci organize sanayi bölgesine dev eğitim kompleksi
Bilimsel projelerde destek ve burs fırsatları Bilimsel projelerde destek ve burs fırsatları
MEB'den yüz yüze ve uzaktan eğitim açıklaması! MEB'den yüz yüze ve uzaktan eğitim açıklaması!
Arapgir'de 'Afet Farkındalık Eğitimi' verildi Arapgir'de 'Afet Farkındalık Eğitimi' verildi
Başkan Gürkan, eğitime destek platformu toplantısına katıldı Başkan Gürkan, eğitime destek platformu toplantısına katıldı
Yeşilyurt Belediyesi, 'Genç Danışma Kurul' toplantısına ev sahipliği yaptı Yeşilyurt Belediyesi, 'Genç Danışma Kurul' toplantısına ev sahipliği yaptı
Eğitim Haberleri

Bilgi yarışmasında dereceye giren öğrencilere sürpriz hediye

Malatya'nın Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Battalgazi İlçe Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü tarafından düzenlenen 'İnancım' adlı bilgi yarışmasının ödül törenine katıldı. Başkan Güder, 'Yarışmaya katılan ve dereceye giren gençlerimizi tebrik ediyorum' diyerek, öğrencilere müjde verdi.

Uzaktan eğitim sorununu tablet ile giderdiler

Malatya'nın Yazıhan İlçesi'nde uzaktan eğitime erişim sorunu yaşayan 23 öğrenciye tablet desteği sağlandı.

Malatya'da eğitimde son 20- 30 yılın en mutlu dönemi

Malatya Milli Eğitim Müdürü Battal Kanbay, Malatya'da eğitim alanında birçok atılımlar yapıldığını belirterek, '34 tane il yatırımı, 10 tane TOKİ yatırımı, 8 tane Avrupa Birliği yatırımı, 13 tane hayırseverlerden olmak üzere 70'e yakın okul yapıyoruz. Eğitimde son 20-30 yılın en mutlu yılını yaşıyoruz' dedi.

İnönü ve Fırat Üniversiteleri arasında iş birliği protokolü imzalandı

Malatya İnönü Üniversitesi ve Elazığ Fırat Üniversitesi arasında kurumsal fayda sağlama adına eğitim-öğretim, Ar-Ge ve toplumsal katkı faaliyetlerine ilişkin iş birliği protokolü imzalandı.

Yeşilyurt Belediyesi, 143 meslek çalışanına 'mesleki yeterlilik belgesi' kazandırıyor

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Resmi Gazete'de yayımlanan Mesleki Yeterlilik Kurumu Mesleki Yeterlilik Belgesi Zorunluluğu getirilen mesleklere ilişkin tebliğe göre riskli ve tehlikeli meslek alanlarında çalışanların mesleki yeterlilik belgesi almalarının zorunlu hale getirildiğini söyledi.

Eğitimciler Arguvan'da buluştu

Eğitimciler Arguvan ilçesinde buluşarak, Arguvan ilçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Yay'a hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

İnönü Üniversitesi'nde hedef araştırma üniversitesi

İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay, İnönü Üniversitesi'nin kuruluşunun 46'ncı yıl dönümünü, İnönü Üniversitesi sosyal medyasında yayımlanan bir konuşma ile kutladı.

Çınar, Bakan Selçuk ile bir araya geldi

Malatya'nın Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ile bir araya gelerek, Yeşilyurt'ta gerçekleşen eğitim yatırımları hakkında bilgiler aktarıp, yeni dönem projeleri için taleplerini iletti.

Yeşilyurt Belediyesi'nden Kiltepe'ye Kadın Mesleki Eğitim Merkezi

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, beraberinde Yeşilyurt Belediye Başkan Yardımcısı Oğuz Özcan, Fen İşleri Müdürü Hasan Özaltun ve Park ve Bahçeler Müdürü Vedat Kaya ile birlikte inşaatı devam eden Kiltepe Kadın Mesleki Eğitim Merkezi'ndeki çalışmaları inceledi.

Kardeşime kitap projesi

Özel Çamlıca Koleji Ortaokulu 26 Mart-1 Nisan Kütüphaneler Haftası'nda Kardeşime Kitap etkinliği düzenledi.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'tan yüz yüze eğitim açıklaması

Düzce’de, basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, yüz yüze eğitimde katılımı arttırmayı hedeflediklerini belirterek, “İstiyoruz ki önümüzdeki süreçte yüz yüze eğitime çok daha yüksek katılımlı şekilde devam edelim” dedi.

Afet Farkındalığı eğitimi

Malatya'nın Arguvan İlçesi'nde, kurum amirlerine ve muhtarlara, Afet Farkındalığı eğitimi verildi.

Rektör Kızılay'dan sağlık hizmeti vurgusu

Malatya İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay, İnönü Üniversitesi'nin özellikle sağlık alanında sunduğu hizmetlerle sadece Türkiye'nin değil, dünyanın sayılı merkezlerinden biri haline geldiğini bildirdi.

YÖK'te 'Yükseköğretim Eğitim Programları Danışma Kurulu' toplantısı

Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Prof. Dr. M. A. Yekta Saraç’ın başkanlığında, “Yükseköğretim Eğitim Programları Danışma Kurulu”nun sekizinci toplantısı gerçekleştirildi.

1'nci organize sanayi bölgesine dev eğitim kompleksi

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, Malatya 1'nci OSB'de Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından finanse edilecek, 24 derslik, 200 kişilik yurt ve spor merkezinin yer aldığı bir eğitim kompleksi yapılacağının müjdesini verdi.

Bilimsel projelerde destek ve burs fırsatları

Malatya İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay'ın katıldığı çevrim içi toplantıda, bilimsel proje ve araştırma alanındaki destekleri ile burs fırsatları ele alındı.

MEB'den yüz yüze ve uzaktan eğitim açıklaması!

Milli Eğitim Bakanlığı, eğitimde ‘yerinde karar’ uygulaması kapsamında daha önce kamuoyu ile paylaşılan kriterler doğrultusunda, yüz yüze ve uzaktan eğitim faaliyetlerine il bazlı alınacak kararlar ile devam edileceğini açıkladı.

Arapgir'de 'Afet Farkındalık Eğitimi' verildi

Malatya'nın Arapgir İlçesi'de, kurum amirlerine ve muhtarlara, Afet Farkındalığı Eğitimi verildi.

Başkan Gürkan, eğitime destek platformu toplantısına katıldı

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Eğitime Destek Platformu'nun Mart ayı İl Koordinasyon Toplantısına katıldı. Başkan Gürkan, Belediye olarak genel anlamda planlamaları ve programları yaparken STK'larla istişare ederek yaptıklarını söyledi.

Toplam 848 haber.