Spor

Yeşilyurt Belediyespor kaptanından virüs mesajı Yeşilyurt Belediyespor kaptanından virüs mesajı
Eren Tozlu: 'Gerekirse bu sezonu oynanmadı kabul edip, yazın sonunda yeni sezona başlarız' Eren Tozlu: 'Gerekirse bu sezonu oynanmadı kabul edip, yazın sonunda yeni sezona başlarız'
Yeni Malatyasporlu Sakıb'dan 'her şey' düzelecek mesajı Yeni Malatyasporlu Sakıb'dan 'her şey' düzelecek mesajı
Futbolcular tesisleri dönüşümlü kullanıyor Futbolcular tesisleri dönüşümlü kullanıyor
Yeşilyurt Belediyespor'dan çalışma programı açıklaması Yeşilyurt Belediyespor'dan çalışma programı açıklaması
Yeni Malatyaspor'da Karaman süreci yorumladı Yeni Malatyaspor'da Karaman süreci yorumladı
Yeşilyurt Belediyespor bireysel olarak çalışmalarını hazırlıklarını sürdürüyor Yeşilyurt Belediyespor bireysel olarak çalışmalarını hazırlıklarını sürdürüyor
Kaptanı süreci yorumladı Kaptanı süreci yorumladı
Albayrak: 'Sağlığım her gün daha iyiye gidiyor' Albayrak: 'Sağlığım her gün daha iyiye gidiyor'
Yeni Malatyasporlu futbolcular evlerinde kondisyon depoluyor Yeni Malatyasporlu futbolcular evlerinde kondisyon depoluyor
Malatya Yeşilyurt Belediyespor'da bireysel antrenmanlar sürüyor Malatya Yeşilyurt Belediyespor'da bireysel antrenmanlar sürüyor
Yeni Malatyaspor taraftarından duygusal 'evde kal' videosu Yeni Malatyaspor taraftarından duygusal 'evde kal' videosu
Yeni Malatyaspor'da bireysel antrenmanlar devam ediyor Yeni Malatyaspor'da bireysel antrenmanlar devam ediyor
Hikmet Karaman'dan Terim'e geçmiş olsun mesajı Hikmet Karaman'dan Terim'e geçmiş olsun mesajı
Yeni Malatyaspor'dan Fatih Terim'e anlamlı mesaj Yeni Malatyaspor'dan Fatih Terim'e anlamlı mesaj
Spor Haberleri

Yeşilyurt Belediyespor kaptanından virüs mesajı

Dünyayı kasıp kavuran Koronavirüs nedeniyle tüm spor organizasyonlarının iptal edilmesi üzerine sporcuların ev ortamında çalışmaları sürüyor. 3. Futbol Ligi ekibi Yeşilyurt Belediyespor'un tecrübeli kaptanı Erhan Gözetlik de o isimlerden biri. Malatya'daki evinde antrenmanlarına devam eden Erhan hem spor camiasina hem de Malatyalılara seslenerek, 'Evinizde kalın virüs için önlem alın ve kendi imkanlarınızla spor yapmaya devam edin' dedi.

Eren Tozlu: 'Gerekirse bu sezonu oynanmadı kabul edip, yazın sonunda yeni sezona başlarız'

Yeni Malatyaspor'un golcüsü Eren Tozlu, Zor bir sakatlık sürecini geride bıraktım. Bireysel çalışmalarım devam ediyor. Hepimizin tek düşüncesi ve temennisi bu süreç düzelsin de gerisi önemli değil. Gerekirse bu sezonu oynanmadı kabul edip, yazın sonunda yeni sezona başlarız dedi.

Yeni Malatyasporlu Sakıb'dan 'her şey' düzelecek mesajı

Yeni Malatyaspor'un sol beki Sakıb Aytaç yaptığı açıklamada, Şuan bireysel çalışmalarımız devam ediyor. Süreç nereye gider bilmiyoruz ama her şeyin hayırlısı olsun. İnanıyorum ki yolun sonu aydınlık dedi.

Fatih Terim taburcu oldu

Koronavirüs tedavisi gören Fatih Terim taburcu oldu

Futbolcular tesisleri dönüşümlü kullanıyor

Futbola verilen koronavirüs arasında Yeni Malatyaspor'lu futbolcuların bir kısmı evlerinde ve bir kısmı ise kulüp tesislerinde bireysel antrenmanlarını sürdürüyor.

Fatih Terim'den haber var

Buse Terim'den Fatih Terim'in sağlık durumuna ilişkin açıklama

Yeşilyurt Belediyespor'dan çalışma programı açıklaması

3. Lig 3.Grup takımlarından Malatya Yeşilyurt Belediyespor, antrenmanlar ile ilgili resmi sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, bireysel çalışmalara aralıksız devam edildiğini paylaştı.

Yeni Malatyaspor'da Karaman süreci yorumladı

Yeni Malatyaspor'un teknik direktörü Hikmet Karaman, takımdaki son durumla ilgili yaptığı açıklamada, Oyuncularımızın hepsi bireysel çalışmalarını sürdürüyor. Zaman zaman çalışmalar video ile bize aktarılıyor. Yarın ne olacağını kimse kestiremez. Bazı şeyler futboldan da yaptığımız işlerden de daha önemlidir. Öncelikle Sağlığımız, ailemiz ve ülkemiz. Gerisi bir şekilde halledilir dedi.

Yeşilyurt Belediyespor bireysel olarak çalışmalarını hazırlıklarını sürdürüyor

Malatya Yeşilyurt Belediyespor takım kaptanı Erhan Gözetlik, lig hazırlıklarını bireysel olarak sürdürdüklerini belirterek, Bizler lig her an başlayacakmış gibi çalışıyoruz dedi.

Kaptanı süreci yorumladı

Yeni Malatyaspor'un takım kaptanı Murat Yıldırım yaptığı açıklamada, Şuan hepimiz çalışıyoruz. Tabi bu işin küçük bir parçası. Tekrar başlanırsa nasıl olacak şuan muamma. İşin bir de hazırlık ve psikolojik bölümü var dedi.

Albayrak: 'Sağlığım her gün daha iyiye gidiyor'

Koronavirüs testi pozitif çıkan Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, sağlık durumu ile ilgili olarak "Sağlığım her gün daha iyiye gidiyor. İnşallah en kısa sürede tekrar görüşeceğiz" dedi.

Yeni Malatyasporlu futbolcular evlerinde kondisyon depoluyor

Futbola verilen koronavirüs arasında Yeni Malatyasporlu futbolcular bireysel antrenmanlarını sürdürüyor. Evlerinde Teknik Direktör Hikmet Karaman'ın hazırladığı özel program doğrultusunda çalışmalarını sürdüren sarı-kırmızılı futbolcular bu anlarını video yoluyla kulübe gönderiyor.

Malatya Yeşilyurt Belediyespor'da bireysel antrenmanlar sürüyor

3. Lig 3.Grup takımlarından Malatya Yeşilyurt Belediyespor'da futbola verilen korona virüs arasını futbolcular evlerinde güç depolayarak geçiriyor.

Korona tedavisi gören terimden yeni paylaşım

Koronavirüs testi pozitif çıkan ve tedavisi devam eden Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, sağlık durumu hakkında açıklama yaparak, "İyiyim ve inşallah daha iyi olacağım" dedi.

Fenerbahçe'de korona

Fenerbahçe: "Bir futbolcu ve sağlıkçımızda koronavirüs bulgularına rastlanmıştır"

Yeni Malatyaspor taraftarından duygusal 'evde kal' videosu

Yeni Malatyaspor'un taraftar grubu Derebeyleri, koronavirüs salgınıyla ilgili çektiği 'Evde kal' temalı duygusal videoyla tüm Türkiye'ye 'birlikte başaracağız' mesajı verdi.

Toplam 4755 haber.