Türkiye

Evlat nöbetindeki annenin feryadı yürek dağladı Evlat nöbetindeki annenin feryadı yürek dağladı
Füzemiz BOZDOĞAN, ilk atışta hedefi tam isabetle vurdu Füzemiz BOZDOĞAN, ilk atışta hedefi tam isabetle vurdu
Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı! Ramazanda iki hafta kısmi kapanma Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı! Ramazanda iki hafta kısmi kapanma
Hızla yayılan mutant virüse karşı aşı çağrısı Hızla yayılan mutant virüse karşı aşı çağrısı
Kendisini muayene etmeyen doktoru gözaltına aldırdı Kendisini muayene etmeyen doktoru gözaltına aldırdı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar
Rusya'dan Türkiye uçuşlarına sınırlama Rusya'dan Türkiye uçuşlarına sınırlama
Son 24 saatte korona virüsten 237 kişi hayatını kaybetti Son 24 saatte korona virüsten 237 kişi hayatını kaybetti
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar!
AKINCI PT-3 orta irtifa testini başarıyla tamamladı AKINCI PT-3 orta irtifa testini başarıyla tamamladı
Eren- 10 Operasyonunun özel görüntüleri ortaya çıktı Eren- 10 Operasyonunun özel görüntüleri ortaya çıktı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan yatay mimari mesajı! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan yatay mimari mesajı!
Şehitlerimizin kanı yerde kalmadı Şehitlerimizin kanı yerde kalmadı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan yerli aşı açıklaması Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan yerli aşı açıklaması
Hiçbir temeli olmayan finans hareketlerine karşı tedbirlerimizi alıyoruz Hiçbir temeli olmayan finans hareketlerine karşı tedbirlerimizi alıyoruz
Konya'da askeri gösteri uçağı düştü Konya'da askeri gösteri uçağı düştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan muhalefete çok sert eleştiriler Cumhurbaşkanı Erdoğan muhalefete çok sert eleştiriler
Bizi dünyanın düzenine teslim etmek isteyenler tarafından sufle edilmiş bir bildiridir Bizi dünyanın düzenine teslim etmek isteyenler tarafından sufle edilmiş bir bildiridir
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın'dan AB ile kritik görüşme sonrası açıklama Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın'dan AB ile kritik görüşme sonrası açıklama
Bakan Koca : 'Bilim Kurulu siyasi rant malzemesi değildir. Saygılı olun' Bakan Koca : 'Bilim Kurulu siyasi rant malzemesi değildir. Saygılı olun'
Türkiye Haberleri

Evlat nöbetindeki annenin feryadı yürek dağladı

Çocuklarının terör örgütü PKK mensupları tarafından dağa kaçırıldığı iddiasıyla HDP Diyarbakır il binası önünde oturma eylemi başlatan ailelerin evlat nöbeti, 590'ıncı gününe girdi.

Füzemiz BOZDOĞAN, ilk atışta hedefi tam isabetle vurdu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Genç teknisyen ve mühendislerimizin GÖKTUĞ projesinde geliştirdiği görüş içi hava-hava füzemiz BOZDOĞAN ilk atışta hedefi tam isabetle vurdu" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı! Ramazanda iki hafta kısmi kapanma

Kabine Toplantısı sonrası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ramazan'da alınacak tedbirleri açıkladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan "Ramazan ayının ilk iki haftasında tedbirleri biraz daha sıkılaştırarak kısmi kapanma uygulanmasına geçiyoruz" dedi.

Hızla yayılan mutant virüse karşı aşı çağrısı

Türkiye’de vakalarda görülme oranı artan ve bulaş riski daha fazla olan mutant virüse karşı vatandaşları uyaran Kocaeli İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Yüksel Pehlevan, “Mutant virüs daha fazla yoğun bakım ve Allah korusun, daha fazla ölüm demektir. Onun için her bireyden bütün önlemlere dikkat etmelerini ve sırası gelenlerin mutlaka aşı vurulmalarını istiyoruz” dedi.

Kendisini muayene etmeyen doktoru gözaltına aldırdı

Cumhuriyet savcısı kendisini muayene etmeyen doktoru gözaltına aldırdı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Libya'ya 150 bin doz korona virüs aşısı göndereceğiz" dedi.

Rusya'dan Türkiye uçuşlarına sınırlama

Rusya Başbakan Yardımcısı Tatiana Golikova, Türkiye'de artan korona virüs vakaları nedeniyle 15 Nisan-1 Haziran tarihleri arasında Türkiye’ye olan uçuşlara kısıtlama getirildiğini duyurdu.

Son 24 saatte korona virüsten 237 kişi hayatını kaybetti

Sağlık Bakanlığı, son 24 saatte 237 kişinin korona virüsten hayatını kaybettiğini, 50 bin 678 yeni vaka sayısının olduğunu açıkladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Koronavirüs salgını sebebiyle yaşadığımız zorlukların özellikle ülkemiz ve milletimiz için yeni müjdelere kapı aralayacağına inanıyoruz. Allah'ın izni ve inayetiyle Türkiye bu salgın sürecinden çok daha güçlenerek çıkacaktır." dedi.

AKINCI PT-3 orta irtifa testini başarıyla tamamladı

AKINCI PT-3 orta irtifa testini başarıyla tamamladı

Eren- 10 Operasyonunun özel görüntüleri ortaya çıktı

Bakan Soylu duyurmuştu; Eren- 10 Operasyonunun özel görüntüleri ortaya çıktı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan yatay mimari mesajı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beykoz Cam ve Billur Müzesi Açılış Töreninde yaptığı konuşmada, “Yatay mimariyi yaygınlaştırarak Türkiye'nin çehresini orta ve uzun vadede tamamen değiştireceğimize inanıyoruz” dedi. Erdoğan ayrıca “Tek parti döneminde kültürel alanda tamamen taklitçi, baskıcı, ülkenin ve milletin değerleri ile kavgalı bir zihniyetin esiri olduk” ifadelerini kullandı.

Şehitlerimizin kanı yerde kalmadı

Eren-10 Operasyonu'nda kırmızı listede yer alan terör örgütü PKK'nın sözde Botan saha sorumlusunun da arasında olduğu 10 terörist etkisiz hale getirildi. Teröristlerin etkisiz hale getirilmesini şehit aileleri sevinçle karşıladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan yerli aşı açıklaması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Türkiye olarak halihazırda insan deneylerini yaptığımız yerli aşımızı süreçlerin tamamlanmasını müteakip kimsenin geri bırakılmaması ilkesi ile tüm insanlığın istifadesine sunacağız” dedi.

Hiçbir temeli olmayan finans hareketlerine karşı tedbirlerimizi alıyoruz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Hiçbir temeli olmayan finans hareketlerine karşı tedbirlerimizi alıyoruz. Sanayi ve ihracat tarafında salgın döneminin ülkemizin önünde açtığı fırsatları değerlendirmek için tüm imkanlarımızı kullanıyoruz. Salgın tehdit olmaktan çıktığında normalleşme adımlarını hemen başlatırken, tehdit yeniden arttığında mecburen sıkılaştırmaya yöneliyoruz. Amacımız ülkemizi Ramazan ayında genel olarak dinlendirerek bayram sonrasındaki güzel günler için hazırlamak" dedi.

Konya'da askeri gösteri uçağı düştü

Konya'da eğitim uçuşu yapan Türk Yıldızları'na ait gösteri uçağının düşmesi sonucu 1 pilot şehit oldu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan muhalefete çok sert eleştiriler

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Kılıçdaroğlu’nun bir dakikalık şov uğruna bunca emeği silip atmasının, bilimin konuşulması gerektiği yerde bilimi ayaklar altına almasının takdirini ben sağlık çalışanlarımıza ve milletimize bırakıyorum. Rabbim ülkemizi bu habis zihniyetin tasallutundan, bu zihniyetin yol açacağı tahribattan, bu zihniyetin sebebiyet vereceği yıkımdan muhafaza eylesin. Atılacak tırnağı olsan ne ala, değilsin. O kadar zavallısın” dedi.

Bizi dünyanın düzenine teslim etmek isteyenler tarafından sufle edilmiş bir bildiridir

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 104 emekli amiralin imzaladığı bildiriye tepki göstererek, “Dünyanın bu düzenine teslim olmayacağız. O bildiri de bizi dünyanın bu düzenine teslim etmek isteyenler tarafından sufle edilmiş bir bildiridir” dedi.

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın'dan AB ile kritik görüşme sonrası açıklama

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Avrupa Birliği Konseyi Başkanı Charles Michel ve Avrupa Birliği Komisyonu Başkanı Ursula Von Der Leyen’i kabulüne ilişkin yazılı bir açıklama yaptı.

Toplam 2049 haber.