Türkiye

Babanın en acı bayramı Babanın en acı bayramı
Büyükşen çifti cinayetinde flaş gelişme Büyükşen çifti cinayetinde flaş gelişme
Turkovac'ın Faz-3 çalışmaları kapsamında İstanbul'da gönüllüler aşılanıyor Turkovac'ın Faz-3 çalışmaları kapsamında İstanbul'da gönüllüler aşılanıyor
Kamu işçilerine yapılan zam teklifi belli oldu Kamu işçilerine yapılan zam teklifi belli oldu
Milletimiz için ilave destek adımları atabiliriz Milletimiz için ilave destek adımları atabiliriz
Binlerce kişiye 'tuzlu su' enjekte edildi Binlerce kişiye 'tuzlu su' enjekte edildi
son duruma ilişkin önemli açıklamalar! 'Delta Plus 3 ilde görüldü son duruma ilişkin önemli açıklamalar! 'Delta Plus 3 ilde görüldü
Cumhurbaşkanlığı Kabinesi sona erdi Cumhurbaşkanlığı Kabinesi sona erdi
Yargıtay'dan emsal nafaka kararı Yargıtay'dan emsal nafaka kararı
Normalleşmeyi abartan gençler, maskelerini çıkartıp dans etti Normalleşmeyi abartan gençler, maskelerini çıkartıp dans etti
Memur ve emeklilerin zam oranı belli oldu Memur ve emeklilerin zam oranı belli oldu
son 24 saatte 4.891 koronavirüs vakası tespit edildi son 24 saatte 4.891 koronavirüs vakası tespit edildi
Kadına Karşı Şiddetle Mücadele 4. Ulusal Eylem Planı'nı tanıttı Kadına Karşı Şiddetle Mücadele 4. Ulusal Eylem Planı'nı tanıttı
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: 'Elmalı davasını yakından takip ediyoruz AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: 'Elmalı davasını yakından takip ediyoruz
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Hamdolsun aşıda 50 milyon dozu aştık Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Hamdolsun aşıda 50 milyon dozu aştık
Üçüncü doz aşılama başladı Üçüncü doz aşılama başladı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan gündeme dair kritik mesajlar Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan gündeme dair kritik mesajlar
Sağlık ocağından korona virüs aşıları çalındı Sağlık ocağından korona virüs aşıları çalındı
Küçükçekmece Gölü'nün rengi kızıla dönüştü Küçükçekmece Gölü'nün rengi kızıla dönüştü
'Merkez Bankası'na müdahale söz konusu değildir 'Merkez Bankası'na müdahale söz konusu değildir
Türkiye Haberleri

Babanın en acı bayramı

Büyükşen çifti cinayetinde flaş gelişme

Konya’nın merkez Karatay ilçesine bağlı İsmil Mahallesi'nde 2018 yılında cinayete kurban giden Metin ve Necla Büyükşen çiftinin soruşturmasında gözaltına alınan 25 kişiden 4’ü tutuklanarak cezaevine gönderildi. Kiralık katil zanlılarının, Büyükşen çiftini, adresi karıştırarak yanlış eve girip öldürdüğü ortaya çıktı.

Turkovac'ın Faz-3 çalışmaları kapsamında İstanbul'da gönüllüler aşılanıyor

İlk yerli inaktif Covid-19 aşısı Turkovac'ın Faz-3 çalışmaları kapsamında gönüllülerin aşılanmasına devam ediliyor. Aşılamayla ilgili konuşan Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanı Prof. Dr. Erhan Akdoğan, “Şu anda yerli aşımıza büyük bir teveccüh olduğunu görüyoruz. Bunun dışında TÜSEB’in desteklemiş olduğu başka aşı çalışmaları da var. Gönüllü olmak isteyen vatandaşlarımızı aşı çalışmalarına katılmaya davet ediyoruz” dedi.

Kamu işçilerine yapılan zam teklifi belli oldu

Bakanlık, 700 bin kamu işçisi için zam teklifini sendikalara sundu. Maaşı 3 bin 577 TL ile 3 bin 750 TL arasında olanlara seyyanen 100 TL, 3 bin 750 lira ile 4 bin lira arasında ücret alanlara 60 lira seyyanen zam önerildi.

Milletimiz için ilave destek adımları atabiliriz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Önümüzdeki dönemde salgının küresel düzeydeki seyrine, ekonomideki gelişmelere ve diğer hususlara bakarak milletimiz için ilave destek adımları atabiliriz" dedi.

Binlerce kişiye 'tuzlu su' enjekte edildi

Hindistan'da bir aşılama kampanyasında kapsamında binlerce kişiye korona virüs aşısı yerine tuzlu su enjekte edildiği ortaya çıktı.

son duruma ilişkin önemli açıklamalar! 'Delta Plus 3 ilde görüldü

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca koronavirüsün güncel durumu ile ilgili son durumu paylaştı.

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi sona erdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında yapılan Kabine toplantısı yaklaşık 3,5 saat sürdü. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklama yapması bekleniyor.

Yargıtay'dan emsal nafaka kararı

Bir boşanma davasının temyiz müracaatını değerlendiren Yargıtay 2. Hukuk Dairesi, öğretmen kadın lehine verilen yoksulluk nafakası kararını bozdu. Yüksek Mahkeme; davalı-karşı davacı kadının öğretmen olduğu, sürekli ve yeterli gelirinin bulunduğu, boşanma nedeniyle yoksulluğa düşmeyeceğine hükmetti.

Normalleşmeyi abartan gençler, maskelerini çıkartıp dans etti

İstanbul Beşiktaş’ta normalleşmenin dozunu kaçıran gençler, maskeleri çıkartıp göbek attı. Sosyal mesafenin de hiçe sayıldığı eğlence anı, cep telefonu kamerası ile görüntülendi.

Memur ve emeklilerin zam oranı belli oldu

Tüketici fiyat endeksi Haziran ayında bir önceki aya göre yüzde 1,94 arttı. TÜİK tarafından açıklanan enflasyon rakamlarına göre memur ve emekliler yüzde 8,45 oranında zam alacak.

son 24 saatte 4.891 koronavirüs vakası tespit edildi

Sağlık Bakanlığı, son 24 saatte 55 kişinin korona virüsten hayatını kaybettiğini, 4 bin 891 yeni vaka sayısının olduğunu açıkladı.

Kadına Karşı Şiddetle Mücadele 4. Ulusal Eylem Planı'nı tanıttı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ”Unutulmamalıdır ki, kadına yönelik şiddetle mücadele aynı zamanda her biri canımızdan bir parça olan annemizin, eşimizin, kızımın hakkını, hukukunu, onurunu korumanın da mücadelesidir” dedi

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: 'Elmalı davasını yakından takip ediyoruz

AK Parti Sözcüsü Çelik, Elmalı davası sürecini yakından takip ettiklerini söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Hamdolsun aşıda 50 milyon dozu aştık

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Korona virüs salgınıyla mücadelede en etkili silahımız olan aşıda hamdolsun 50 milyon dozu aştık. Hayırlı uğurlu olsun" açıklamasında bulundu.

Üçüncü doz aşılama başladı

Korona virüsle mücadele kapsamında salgına karşı toplumsal bağışıklık sağlanması için 50 yaş ve üzeri vatandaşlar ile sağlık çalışanlarına yönelik üçüncü doz aşılama başladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan gündeme dair kritik mesajlar

Cumhurbaşkanı Erdoğan partisinin grup toplantısında gündeme dair önemli açıklamalarda bulunuyor.

Sağlık ocağından korona virüs aşıları çalındı

Kocaeli'nin İzmit ilçesinde bir aile sağlığı merkezine giren üniversite öğrencisi, korona virüs aşısı çaldı. Güvenlik kamerası görüntülerini inceleyen ekipler, bir kişiyi gözaltına aldı.

Küçükçekmece Gölü'nün rengi kızıla dönüştü

Küçükçekmece Gölü'nün bir bölümünde suyun rengi kızıla döndü. Vatandaşlar gölde suyun renginin değişmesi nedeniyle çevreye yayılan kötü kokudan şikayet etti.

Toplam 2195 haber.