Türkiye

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev ile görüştü Cumhurbaşkanı Erdoğan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev ile görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Türkiye'ye Cumhuriyet tarihinin en başarılı 18 yılını yaşattık' Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Türkiye'ye Cumhuriyet tarihinin en başarılı 18 yılını yaşattık'
Türkiye dünyaya örnek oldu! Kilise ve sinagoglar restore edilip ibadete açıldı Türkiye dünyaya örnek oldu! Kilise ve sinagoglar restore edilip ibadete açıldı
İçişleri Bakanlığından kısıtlamalarda istisna kapsamına alınacak kişilerle ilgili ek genelge İçişleri Bakanlığından kısıtlamalarda istisna kapsamına alınacak kişilerle ilgili ek genelge
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Yüksek faize karşıyım' Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Yüksek faize karşıyım'
Cumhurbaşkanı Erdoğan cevapladı! Aşının yan etkisi oldu mu? Cumhurbaşkanı Erdoğan cevapladı! Aşının yan etkisi oldu mu?
Bilişim Güvenliği Uzmanı uyardı: Bankacılık işlemleri tehlikede Bilişim Güvenliği Uzmanı uyardı: Bankacılık işlemleri tehlikede
MHP Lideri Bahçeli: 'Cumhur İttifakı'nı bozmayı hiçbir şart altında aklımın köşesinden geçirmem' MHP Lideri Bahçeli: 'Cumhur İttifakı'nı bozmayı hiçbir şart altında aklımın köşesinden geçirmem'
HDP önündeki ailelerin evlat nöbeti 500'üncü gününde HDP önündeki ailelerin evlat nöbeti 500'üncü gününde
Erik altınla yarışıyor: Tanesi 20, kilosu 1000 lira Erik altınla yarışıyor: Tanesi 20, kilosu 1000 lira
Sosyal medya baskılarına boyun eğmeyeceğiz Sosyal medya baskılarına boyun eğmeyeceğiz
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Putin, Moskova'daki üçlü zirveyi ele aldı Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Putin, Moskova'daki üçlü zirveyi ele aldı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Zerre kadar onuru olsa o koltuktan çekip giderdi' Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Zerre kadar onuru olsa o koltuktan çekip giderdi”
Huduttaki askerlere yemek götürüyordu, selde mahsur kaldı Huduttaki askerlere yemek götürüyordu, selde mahsur kaldı
6 ayda biriktirdiklerini 6 saatte zor saydılar 6 ayda biriktirdiklerini 6 saatte zor saydılar
Uber 'tekrar merhaba' dedi Uber 'tekrar merhaba' dedi
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'AB ile ilişkilerimizi yeniden rayına oturtmak için hazırız' Cumhurbaşkanı Erdoğan: “AB ile ilişkilerimizi yeniden rayına oturtmak için hazırız”
Bakan Ersoy'dan müjde: 'Yeni Göbeklitepe'lere hazır olalım' Bakan Ersoy'dan müjde: 'Yeni Göbeklitepe'lere hazır olalım'
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan kabine sonrası önemli açıklamalar Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan kabine sonrası önemli açıklamalar
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na dava! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na dava!
Türkiye Haberleri

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev ile görüştü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi...

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Türkiye'ye Cumhuriyet tarihinin en başarılı 18 yılını yaşattık'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: “Vatan yansa ateşinde ısınacak kadar gözü kararmış, bu güruha rağmen Türkiye'ye Cumhuriyet tarihinin en başarılı 18 yılını yaşattık" dedi.

Türkiye dünyaya örnek oldu! Kilise ve sinagoglar restore edilip ibadete açıldı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da sürekli olarak yakından takip ettiği Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından Türkiye'de yer alan kilise ve sinagoglar restore ediliyor.

İçişleri Bakanlığından kısıtlamalarda istisna kapsamına alınacak kişilerle ilgili ek genelge

İçişleri Bakanlığı 81 il valiliğine sokağa çıkma kısıtlamalarında istisna kapsamına alınacak kişilerle ilgili ek genelge gönderdi. Genelgeye göre, araç muayene istasyonlarında çalışan personel ile araç muayene randevusu bulunan taşıt sahipleri hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması uygulanan süre ve günlerde muaf olacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Yüksek faize karşıyım'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Yüksek faize karşıyım. Beni dinlerler dinlemezler o ayrı. Yüksek faizler ile bir yere varamayız. Ekonomide sağlayacağımız güven ve istikrar sayesinde üzerimizdeki büyük faiz yükünden de önemli ölçüde kurtulacağımıza inanıyorum. Bana yatırım lazım, istihdam lazım, üretim lazım, ihracat lazım. Eğer bu 4 başlık yoksa hiçbir şey yok" sözlerine yer verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan cevapladı! Aşının yan etkisi oldu mu?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan dün yaptırdığı Covid 19 aşısı ile ilgili herhangi bir yan etki hissetmediğini, 28 gün sonra ikinci doz aşıyı olacağını söyledi.

Bilişim Güvenliği Uzmanı uyardı: Bankacılık işlemleri tehlikede

Whatsapp uygulaması mevcut kullanıcılarına 8 Şubat tarihi itibariyle yürürlüğe girecek yeni veri paylaşımı politikasını onaya sunduktan sonra birçok tartışmayı beraberinde getirdi. Paylaşılacak verilerin neler olduğundan ve paylaşımı halinde yaşanabilecek sorunlar hakkında bilgi veren Bilişim Güvenliği Uzmanı Öğr. Gör. Tuğçe Yüksel, “Online ticaret ve internet bankacılığı işlemlerinde kullanılan yüz ve ses tanıyan güvenlik şifreleri risk altında” dedi.

MHP Lideri Bahçeli: 'Cumhur İttifakı'nı bozmayı hiçbir şart altında aklımın köşesinden geçirmem'

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Cumhur İttifakı’nı bozmayı hiçbir şart altında aklımın köşesinden geçirmem” dedi.

HDP önündeki ailelerin evlat nöbeti 500'üncü gününde

Çocukları terör örgütü PKK mensuplarınca dağa kaçırılan ailelerin HDP Diyarbakır İl Başkanlığı önünde başlattığı evlat nöbeti eylemi 500’üncü gününe girdi. Aileler, eylemlerinin 500'üncü günü nedeni ile ortak basın açıklaması gerçekleştirerek HDP binasına 'Evlatlarımızı HDP'den istiyoruz, kahrolsun PKK işbirlikçi HDP' yazılı siyah çelenk koydu.

Erik altınla yarışıyor: Tanesi 20, kilosu 1000 lira

Yaz aylarında kilosu 2-3 liraya kadar düşen yeşil eriğin fiyatı altınla yarışıyor. Amasya'da 60 grama denk gelen 3 tane yeşil erik 60 liraya, kilosu ise bin liraya satılıyor.

Sosyal medya baskılarına boyun eğmeyeceğiz

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Türkiye'nin verisi Türkiye'de kalmalı'

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Putin, Moskova'daki üçlü zirveyi ele aldı

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan telefon görüşmesi yaparak Moskova'da gerçekleşen Putin, Aliyev ve Paşinyan zirvesini ele aldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Zerre kadar onuru olsa o koltuktan çekip giderdi”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Kendi partilerinde işler kasetle, tacizle, tecavüzle, hırsızlıkla yürüdüğü için milletin tercihi ile bir göreve gelmeyi havsalalarına sığdıramıyorlar. Girdiği her seçimi kaybetmiş olan bu zatın zerre kadar onuru, kendisine azıcık saygısı olsa, kasetle geldiği o koltuktan haysiyetiyle çekip giderdi” dedi.

Huduttaki askerlere yemek götürüyordu, selde mahsur kaldı

Edirne’de Tunca Nehri’nde su debisinin kırmızı alarm durumuna yükselmesinin ardından bazı köy yolları da sular altında kaldı. Köy yolunda aracı suya gömülünce aracın üstüne çıkan vatandaşı AFAD ekipleri kurtardı.

6 ayda biriktirdiklerini 6 saatte zor saydılar

Denizli’de iki arkadaş 6 boyunca biriktirdiği bozuk paraları, korona virüs salgınından dolayı kötü giden işler sebebiyle açtı. Klima gaz tüpünden yapılan kumbarada bulunan yaklaşık 10 bin liranın sayma işlemi ise saatlerce sürdü.

Uber 'tekrar merhaba' dedi

Sarı taksilerle yaşanan sorunlarla gündeme gelen Uber’in erişim engeli bugün itibarıyla kaldırıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “AB ile ilişkilerimizi yeniden rayına oturtmak için hazırız”

Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan, “Biz ülke olarak uzun vadeli bir bakış açısıyla olumlu gündem oluşturmak, ilişkilerimizi yeniden rayına oturtmak için hazırız. Avrupalı dostlarımızın da aynı iradeyi sergilemesini bekliyoruz” dedi. Avrupa Birliği ülkelerinin büyükelçileri ile Çankaya Köşkü’nde bir araya gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye-AB ilişkilerinde yaşanan gelişmelere ilişkin konuştu.

Bakan Ersoy'dan müjde: 'Yeni Göbeklitepe'lere hazır olalım'

Türkiye’nin rakiplerine göre turizmde büyük bir başarı kaydettiğini ifade eden Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Mart ayı itibariyle etkinliklerin başlayacağını duyurdu. Vaka sayılarındaki düşüşe göre doluluk oranlarının belirleneceğini bildiren Ersoy, Türkiye’nin turizm sektöründe rakip ülkelere göre daha iyi bir performansla sezonu kapattığını kaydetti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan kabine sonrası önemli açıklamalar

Cumhurbaşkanı Erdoğan, kabine sonrası önemli açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Covid-19 için perşembe veya cuma günü aşılamanın başlayacağını açıkladı.

Toplam 1801 haber.