Siyaset

Kahtalı 103 amirale hodri meydan dedi Kahtalı 103 amirale hodri meydan dedi
Fendoğlu esnaflara Covid-19 aşısında öncelik tanınmasını istedi Fendoğlu esnaflara Covid-19 aşısında öncelik tanınmasını istedi
Yeniden Refah Partisi İl Başkanları toplantısı Malatya'da yapıldı Yeniden Refah Partisi İl Başkanları toplantısı Malatya'da yapıldı
Başkan Güder, AK Parti 7.olağan kongresine katıldı Başkan Güder, AK Parti 7.olağan kongresine katıldı
AK Partili Tüfenkci'den büyük kongre ile ilgili açıklama AK Partili Tüfenkci'den büyük kongre ile ilgili açıklama
AK Parti Malatya il teşkilatından Arguvan ilçe teşkilatına ziyaret AK Parti Malatya il teşkilatından Arguvan ilçe teşkilatına ziyaret
Fendoğlu'ndan 18 Mart mesajı Fendoğlu'ndan 18 Mart mesajı
Başkan Gürkan'dan 'Cumhur ittifakının önemi' vurgusu Başkan Gürkan'dan 'Cumhur ittifakının önemi' vurgusu
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gara şehidinin ailesiyle bir araya geldi Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gara şehidinin ailesiyle bir araya geldi
AK Parti Malatya Milletvekili Kahtalı: '18 yılda sağlıkta önemli yatırımlar yaptık' AK Parti Malatya Milletvekili Kahtalı: '18 yılda sağlıkta önemli yatırımlar yaptık'
AK Partili Çalık: Yamalı bohça haline gelmiş bir anayasamız var AK Partili Çalık: Yamalı bohça haline gelmiş bir anayasamız var
Battalgazi'de 'Canımız Erdoğan' görseli büyük ilgi gördü Battalgazi'de 'Canımız Erdoğan' görseli büyük ilgi gördü
Battalgazi'den New York'a 'Canımız Erdoğan'lı cevap Battalgazi'den New York'a 'Canımız Erdoğan'lı cevap
Semih Özbey'in annesinden Pervin Buldan'a tepki Semih Özbey’in annesinden Pervin Buldan’a tepki
Milletvekili Fendoğlu, işletmelerin sorunlarını dile getirdi Milletvekili Fendoğlu, işletmelerin sorunlarını dile getirdi
Tüfenkci'den İnsan Hakları Eylem Planı ve Anayasa açıklaması Tüfenkci'den İnsan Hakları Eylem Planı ve Anayasa açıklaması
28 Şubat'ın kaybettirdikleri anlatıldı 28 Şubat'ın kaybettirdikleri anlatıldı
Arpacı, 28 Şubat'ı anlattı Arpacı, 28 Şubat'ı anlattı
AK Partili Çalık: CHP siyasi takiyye yapıyor AK Partili Çalık: CHP siyasi takiyye yapıyor
Tüfenkci: 'Darbe kalkışmasının olduğu ülkelerde Türkiye'nin duruşu örnek alınmaktadır' Tüfenkci: 'Darbe kalkışmasının olduğu ülkelerde Türkiye'nin duruşu örnek alınmaktadır'
Siyaset Haberleri

Kahtalı 103 amirale hodri meydan dedi

AK Parti Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı, '103 emekli amiralin darbe imalı bildirisine sert tepki göstererek, 'Dış güçlerin ezik uzantıları, büyüyen Türkiye'nin önünü kesemeyecekler. Bu aziz millet, darbe meraklılarına 15 Temmuz'da olduğu gibi bir kez daha en güçlü cevabı vermeye hazırdır. Hodri meydan' dedi.

Fendoğlu esnaflara Covid-19 aşısında öncelik tanınmasını istedi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, sürekli kalabalık ortamda bulunan esnaflara Covid-19 aşısında öncelik tanınmasını istedi.

Yeniden Refah Partisi İl Başkanları toplantısı Malatya'da yapıldı

Yeniden Refah Partisi İl Başkanları Toplantısı, Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan'ın katılımıyla Malatya'da gerçekleştirildi.

Başkan Güder, AK Parti 7.olağan kongresine katıldı

Malatya'nın Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımlarıyla Ankara Arena Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleştirilen AK Parti'nin 7'nci Büyük Olağan Kongresine katıldı.

AK Partili Tüfenkci'den büyük kongre ile ilgili açıklama

Gündemdeki gelişmeler ve AK Parti'nin yarın yapacağı 7. Olağan Büyük Kongre ile ilgili açıklamalarda bulunan Milletvekili Tüfenkci, kongrenin mana derinliği bakımından öneminin büyük olduğunu vurguladı.

AK Parti Malatya il teşkilatından Arguvan ilçe teşkilatına ziyaret

AK Parti Malatya İl Teşkilat Başkanı Ekrem Dağ, il yönetim kurulu üyesi Yazıhan ilçe koordinatörü Fırat Palancı ile birlikte, AK Parti Arguvan ilçe teşkilatına ziyaret gerçekleştirdi.

Fendoğlu'ndan 18 Mart mesajı

Malatya Milletvekili Fendoğlu, 18 Mart Şehitleri Anma ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin yıldönümü nedeniyle mesaj yayımladı.

Başkan Gürkan'dan 'Cumhur ittifakının önemi' vurgusu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yeşilyurt İlçe Başkanı Mehmet Ali Kaya ve yönetim kurulu, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'ı ziyaret etti. Ziyarette açıklamalarda bulunan Başkan Gürkan, 'Cumhur İttifakı memleketin istikbaline matuf olan ve memleketin geleceğini düşünen bir ittifaktır' dedi. Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'ı ziyaret eden MHP Yeşilyurt İlçe Başkanı Mehmet Ali Kaya ve yönetim kurulu üyeleri, Başkan Gürkan ile Büyükşehir Belediyesi'nin yaptığı ve önümüzdeki dönemde yapacağı projelerle ilgili istişarelerde bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gara şehidinin ailesiyle bir araya geldi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Pençe Kartal-2 Harekat bölgesindeki Gara’da terör örgütü PKK tarafından alıkonularak şehit edilen Jandarma Personel Astsubay Çavuş Semih Özbey'in ailesi ile bir araya geldi.

AK Parti Malatya Milletvekili Kahtalı: '18 yılda sağlıkta önemli yatırımlar yaptık'

AK Parti Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı, 'AK Parti iktidarları döneminde 18 yılda sağlıkta önemli yatırımlar yapıldı. Ülkemiz sağlık alanında çok önemli bir noktaya geldi. Türkiye genelinde bir milyon 100 bin sağlık çalışanı var' dedi.

AK Partili Çalık: Yamalı bohça haline gelmiş bir anayasamız var

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, 19 defa değişikliğe uğrayan 1982 Anayasası’nı ‘yamalı bohça’ya benzeterek, “Gelişen ve büyüyen Türkiye için sivil bir anayasa elzemdir” dedi.

Battalgazi'de 'Canımız Erdoğan' görseli büyük ilgi gördü

Malatya'nın Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder'in talimatıyla, ABD'nin Times Meydanı'ndaki reklam panosuna Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı hedef alan skandal ilana 'Canımız Erdoğan' ve 'Love Erdoğan' yazılı görsellerle verilen cevap, Battalgazi'deki vatandaşlardan büyük beğeni aldı.

Battalgazi'den New York'a 'Canımız Erdoğan'lı cevap

Malatya'nın Battalgazi Belediyesi, ABD'nin New York kenti Times Meydanı'ndaki reklam panosunda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı hedef alan ilanlara tepki olarak, 'Love Erdoğan' ve 'Canımız Erdoğan' görselleri ile karşılık verdi.

Semih Özbey’in annesinden Pervin Buldan’a tepki

Gara şehitlerinden Semih Özbey’in annesinden Kemal Kılıçdaroğlu’na tepki: Bana oğlun için yürüyüş yapacağım dedi fakat yürümedi beni kandırdı

Milletvekili Fendoğlu, işletmelerin sorunlarını dile getirdi

Milletvekili Mehmet Fendoğlu, TBMM'de işletmelerin sorunlarını dile getirip, 'Zayıf mali yapıları nedeniyle bankalardan ihtiyaç duydukları finansmanı sağlayamayan KOBİ'ler çok yüksek faiz ve kredi maliyetleriyle karşılaştıklarından sürekli dar boğazlar yaşamaktadırlar' dedi.

Tüfenkci'den İnsan Hakları Eylem Planı ve Anayasa açıklaması

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, açıklanan İnsan Hakları Eylem Planı'nın güçlü toplum özgür birey felsefesinden ortaya çıktığını belirterek, 'İnsanı yaşat ki devlet yaşasın' felsefesini temel alan bir anlayış içerisinde ortaya çıktı. Özgür birey, güçlü ve daha demokratik bir toplum için bu eylem planı ortaya çıktı' dedi.

28 Şubat'ın kaybettirdikleri anlatıldı

Malatya Turgut Özal Üniversitesi (MTÜ) tarafından, 28 Şubat post modern darbesinin 24. yıldönümü nedeniyle e-konferans düzenlenip, 28 Şubat'ın Türkiye'ye kaybettirdikleri konuşuldu.

Arpacı, 28 Şubat'ı anlattı

İnönü Üniversitesi Dr. Ögr. Üyesi Işıl Arpacı, 28 Şubat'ın her ne kadar post modern darbe olarak anılsa da eylemli bir muhtıra olduğunu belirterek, 'Mamak'ta tankların yürütülmesiyle başlayan televizyonlarda gerçekleşen propagandalarla devam eden ve sonuç olarak toplantıda verilen muhtıra bunun eylemli bir muhtıra olduğunu gösterir' dedi.

AK Partili Çalık: CHP siyasi takiyye yapıyor

AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Bir 28 Şubat zulmü olan başörtüsü yasağının devamını isteyen Kılıçdaroğlu, vesayeti karakter, ikiyüzlülüğü siyaset haline getirmiştir” dedi.

Toplam 4032 haber.