Siyaset

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ABD'ye Azerbaycan tepkisi Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ABD'ye Azerbaycan tepkisi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Macron ve Wilders'e sert tepki Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Macron ve Wilders'e sert tepki
Cumhurbaşkanı Erdoğan, faşizm sizin kitabınızda var Cumhurbaşkanı Erdoğan, faşizm sizin kitabınızda var
Bakan Pakdemirli'ye duygulandıran hediye Bakan Pakdemirli'ye duygulandıran hediye
Cumhurbaşkanı Erdoğan Malatya'da Cumhurbaşkanı Erdoğan Malatya'da
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ABD'ye sert cevap Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ABD'ye sert cevap
Malatyalılar Cumhurbaşkanını bekliyor Malatyalılar Cumhurbaşkanını bekliyor
Çınar, tüm Malatyalıları Cumhurbaşkanı'nın etrafında kenetlenmeye davet etti Çınar, tüm Malatyalıları Cumhurbaşkanı'nın etrafında kenetlenmeye davet etti
Sülük: 'Cumhurbaşkanımızı karşılamaya hazırız' Sülük: 'Cumhurbaşkanımızı karşılamaya hazırız'
Samanlı'dan Askıda ekmek eleştirilerine tepki Samanlı'dan Askıda ekmek eleştirilerine tepki
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Dinin özünü anlamak yeni kapılar açar' Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Dinin özünü anlamak yeni kapılar açar'
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'topyekün eğitim-öğretim reformu' mesajı Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'topyekün eğitim-öğretim reformu' mesajı
Samanlı'dan Muhtarlar Günü mesajı Samanlı'dan Muhtarlar Günü mesajı
Erdoğan'ı karşılamak için AK Parti Arguvan'da toplantı düzenlendi Erdoğan'ı karşılamak için AK Parti Arguvan'da toplantı düzenlendi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Zelenskiy ile bir araya geldi Cumhurbaşkanı Erdoğan, Zelenskiy ile bir araya geldi
İhsan Koca'dan kongreye davet İhsan Koca'dan kongreye davet
Ermenistan, Terter'de mezarlık ziyaretindeki sivilleri vurdu Ermenistan, Terter'de mezarlık ziyaretindeki sivilleri vurdu
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gürkan ve Çalık'ı kabul etti Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gürkan ve Çalık'ı kabul etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, yeni müjdeyi açıklayacak Cumhurbaşkanı Erdoğan, yeni müjdeyi açıklayacak
AK Parti heyetinden 3 ilçede toplantı AK Parti heyetinden 3 ilçede toplantı
Siyaset Haberleri

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ABD'ye Azerbaycan tepkisi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Malatya'da partisinin kongresine yaptığı konuşmada ABD'ye Azerbaycan'la ilgili söylemler nedeniyle tepki göstererek, Şimdi duyuyorum. Bazı Amerikalılar, İlham kardeşimi arıyor, 'Biz sizin yanında kimin yer aldığını biliyoruz. Erdoğan var, Türkiye var.' Ee, 'biz yeri gelirse Türkiye'ye de yaptırım uygularız.' Yav sen kimle dans ettiğinin farkında değilsin. Yaptırımın neyse geç kalma yap dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Macron ve Wilders'e sert tepki

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron ve Hollanda Özgürlük Partisi Başkanı Geert Wilders'e sert tepki gösterdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, faşizm sizin kitabınızda var

Cumhurbaşkanı Erdoğan, kendisini hedef alan ırkçı paylaşımla ilgili Geerth Wilders'a tepki göstererek, Haddini bileceksin. Faşizm bizim kitabımızda yok, faşizm sizin kitabınızda var' dedi.

Bakan Pakdemirli'ye duygulandıran hediye

Malatya AK Parti 7. Olağan Kongresine katılan Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, burada yaptığı konuşmada Malatya'ya geldiğinde kendisine verilen hediye nedeniyle çok duygulandığını belirterek, İki jenerasyon millete hizmet etme yolunda bu siyasi kadrolarda hizmetimizi tamamlamaya çalışıyoruz dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Malatya'da

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin il kongresi ve toplu açılış törenine katılmak üzere Malatya'ya geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ABD'ye sert cevap

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'S-400' açıklaması

Malatyalılar Cumhurbaşkanını bekliyor

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın tamamlanan bazı projelerin açılışını yapmak ve partisinin 7. Olağan İl kongresine katılmak üzere Pazar günü Malatya'ya yapacağı ziyaret öncesi hazırlıklar tamamlandı.

Çınar, tüm Malatyalıları Cumhurbaşkanı'nın etrafında kenetlenmeye davet etti

Malatya'nın Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, 25 Ekim 2020 Pazar günü düzenlenecek olan AK Parti 7.Olağan İl Kongresine katılacak olan AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı misafir edecek olmanın gururunu yaşadıklarını söyledi.

Sülük: 'Cumhurbaşkanımızı karşılamaya hazırız'

Malatya'nın Pütürge Belediye Başkanı Mikail Sülük, 'Cumhurbaşkanımızı karşılamaya hazırız' dedi.

Samanlı'dan Askıda ekmek eleştirilerine tepki

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı, MHP lideri Devlet Bahçeli'nin başlattığı 'askıda ekmek' projesini kötü ekonomi üzerinden eleştirenlere tepki gösterdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Dinin özünü anlamak yeni kapılar açar'

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Dinin özünü anlamak yeni kapılar açar'

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'topyekün eğitim-öğretim reformu' mesajı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Samimi bir muhasebeyle geçtiğimiz 18 yılda her alanda, tarihi eserlere ve hizmetlere imza attığımızı ama eğitim ve öğretimde, kültürde arzu ettiğimiz ilerlemeyi sağlayamadığımızı düşünüyorum. Önümüzdeki dönemde önceliğimiz aileden başlayarak çocuklarımızı hakkıyla yetiştirmek şarttır. Bu değişim sıradan müfredat tadilatından ziyade topyekün eğitim-öğretim reformu gerektirir" dedi.

Samanlı'dan Muhtarlar Günü mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya il Başkanı Mesut Samanlı, 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle yaptığı açıklamada, Muhtarlarımız demokrasinin en temel ayağıdır dedi.

Erdoğan'ı karşılamak için AK Parti Arguvan'da toplantı düzenlendi

Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan'ı 25 Ekim'de Malatya'da karşılamak için Arguvan AK Parti İlçe Teşkilatında toplantı gerçekleştirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Zelenskiy ile bir araya geldi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, öğle saatlerinde Üsküdar Çengelköy'de bulunan Cumhurbaşkanlığı Vahdettin Köşkü'ne geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın gelişi sebebiyle bölgede geniş güvenlik önlemleri alındı.

İhsan Koca'dan kongreye davet

AK Parti Malatya İl Başkanı İhsan Koca, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla 25 Ekim Pazar günü gerçekleştirilecek 7. Olağan İl Kongresi'ne vatandaşları davet etti.

Ermenistan, Terter'de mezarlık ziyaretindeki sivilleri vurdu

Ermenistan, Terter'de mezarlık ziyaretinde bulunan sivilleri vurdu. Resmi olmayan ilk bilgilere göre, 3 kişi hayatını kaybederken 3 kişi de yaralandığı bildirildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gürkan ve Çalık'ı kabul etti

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, 25 Ekim'de Malatya'ya gelerek bir dizi açılış ve ziyaretlerde bulunup, AK Parti İl Kongresine katılacak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı ziyaret etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yeni müjdeyi açıklayacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Fatih Sondaj Gemimizin halen süren sondaj çalışmalarından da yeni müjdeler geliyor. İnşallah Cumartesi günü Fatih Sondaj Gemimize giderek hem çalışmaları bizzat yerinde görecek hem de yeni rezerv miktarını açıklayacağız” dedi.

Toplam 3910 haber.