Malatya

Bakan Pakdemirli'den ilk açıklama Bakan Pakdemirli'den ilk açıklama
Bakan Pakdemirli helikopter ile Şirnak'a gidecek Bakan Pakdemirli helikopter ile Şirnak'a gidecek
Bakan Pakdemirli'nin arızalanan uçağı Malatya'ya acil iniş yaptı Bakan Pakdemirli'nin arızalanan uçağı Malatya'ya acil iniş yaptı
Kayısı kenti Malatya'da Mut kayısı satılıyor Kayısı kenti Malatya'da Mut kayısı satılıyor
Sadıkoğlu'ndan MGC'ye ziyaret Sadıkoğlu'ndan MGC'ye ziyaret
Başkan Çınar'dan, Özal ve Fendoğlu için anma mesajı Başkan Çınar'dan, Özal ve Fendoğlu için anma mesajı
Başkan Güder, esnafın yanında esnafla iç içe Başkan Güder, esnafın yanında esnafla iç içe
Fırat Edaş kesintisiz enerji için hazırlıklarını tamamladı Fırat Edaş kesintisiz enerji için hazırlıklarını tamamladı
Fendoğlu'ndan internet yasası açıklaması Fendoğlu'ndan internet yasası açıklaması
Şehit Uzman Çavuş Kızılay, memleketinde gözyaşları arasında defnedildi Şehit Uzman Çavuş Kızılay, memleketinde gözyaşları arasında defnedildi
Büyükelçi Lee'ye kayısının tanıtımı yapıldı Büyükelçi Lee'ye kayısının tanıtımı yapıldı
Başkan Çınar, alternatif yol güzergâhını inceledi Başkan Çınar, alternatif yol güzergâhını inceledi
Milli Savunma Bakan Yardımcısı Alpay, Başkan Gürkan'ı ziyaret etti Milli Savunma Bakan Yardımcısı Alpay, Başkan Gürkan'ı ziyaret etti
Başkan Güder: 'Şehitlik ve gazilik Allah'ın lütfettiği bir makamdır' Başkan Güder: 'Şehitlik ve gazilik Allah'ın lütfettiği bir makamdır'
Yeşilyurt'ta ki sosyal yaşam alanları yenileniyor Yeşilyurt'ta ki sosyal yaşam alanları yenileniyor
Büyükelçisi Lee'den Başkan Gürkan'a ziyaret Büyükelçisi Lee'den Başkan Gürkan'a ziyaret
Malatya turizmine milyonluk yatırım Malatya turizmine milyonluk yatırım
Tüfenkci Büyükçay barajı için Bakan Pakdemirli ile görüştü Tüfenkci Büyükçay barajı için Bakan Pakdemirli ile görüştü
Almanya gezisine katılanların geri dönmediği iddiası Almanya gezisine katılanların geri dönmediği iddiası
Malatya'da komisyonlar belirlendi Malatya'da komisyonlar belirlendi
Malatya Haberleri

Bakan Pakdemirli'den ilk açıklama

Şırnak'a giderken arızalanması sonucu Malatya'ya acil iniş yapan uçakta bulunan Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, 'Rabbim beterinden saklasın' dedi.

Bakan Pakdemirli helikopter ile Şirnak'a gidecek

Uçağı arızalanan ve Malatya'ya acil iniş yapan Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, helikopter ile Şırnak'a gidecek

Bakan Pakdemirli'nin arızalanan uçağı Malatya'ya acil iniş yaptı

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'nin uçağı havada arızalanınca Malatya'ya acil iniş yaptı.

Kayısı kenti Malatya'da Mut kayısı satılıyor

Dünyanın Kayısı başkenti olarak bilinen Malatya'da bugünlerde manav tezgahlarında yeşil kayısı olarak bilinen kayısı çağalası satılmaya başlandı.

Sadıkoğlu'ndan MGC'ye ziyaret

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, 'Şehirle birlikte sanayinin ve ekonominin gelişebilmesi adına gazetecilere ihtiyaç var dedi.

Başkan Çınar'dan, Özal ve Fendoğlu için anma mesajı

Türkiye'nin 8.Cumhurbaşkanı Turgut Özal ile Malatya eski Milletvekillerinden ve Belediye Başkanlarından Hamit Fendoğlu'nun ölüm yıldönümleri nedeniyle anma mesajı yayımlayan Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, ' Anadolu'nun bağrından çıkmış, Malatya olmalarından her zaman iftihar ettiğimiz, memleket ve bayrak sevdalısı iki devlet adamımızı rahmet ve minnetle yd ediyorum' dedi.

Başkan Güder, esnafın yanında esnafla iç içe

Hasanbey ve Mimar Sinan Caddesi'nde ki esnafları ziyaret ederek, 'Hayırlı işler' temennisinde bulunan Malatya'nın Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, esnafların sorun ve talepleri yerinde dinledi.

Fırat Edaş kesintisiz enerji için hazırlıklarını tamamladı

Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş., Ramazan ayında müşterilerine kaliteli ve kesintisiz enerjiyi en iyi şekilde verebilmek için sorumluluk bölgesinde gerekli tüm tedbirleri aldı.

Fendoğlu'ndan internet yasası açıklaması

Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, Basındaki teknolojik gelişmelerin dikkate alınarak Türkiye'nin ihtiyaç duyduğu İnternet Yasasının hazırlanmakta olduğunu belirterek, 'İnternet Yasası üzerinde çalışmalar yapılıyor, yakın zamanda çıkmasını bekliyorum' dedi.

Şehit Uzman Çavuş Kızılay, memleketinde gözyaşları arasında defnedildi

Irak'ın kuzeyinde bulunan Başika üs bölgesine gerçekleştirilen roketli saldırı sonucu şehit olan 27 yaşındaki Topçu Uzman Çavuş Hacı Halil Kızılay, memleketi Malatya'nın Hekimhan ilçesinde düzenlenen cenaze töreninin ardından gözyaşları arasında defnedildi.

Büyükelçi Lee'ye kayısının tanıtımı yapıldı

Kore Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Won Ik Lee'ye, kayısının tanıtımı yapıldı.

Başkan Çınar, alternatif yol güzergâhını inceledi

Malatya'nın Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, 1,5 km uzunluğunda 17 metre genişliğindeki bağlantı yolunun açılmasıyla bölgedeki araç ve yaya trafiğindeki konfor seviyesini yükselteceğiz' diye konuştu.

Milli Savunma Bakan Yardımcısı Alpay, Başkan Gürkan'ı ziyaret etti

Irak'ın Kuzeyinde Beşika Üs Bölgesine teröristler tarafından düzenlenen saldırı sonrasında şehit olan Malatyalı Uz. Çvş. Hacı Halil Kızılay'ın cenaze törenine katılmak üzere Malatya'ya gelen Milli Savunma Bakan Yardımcısı Şuay Alpay, Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'ı makamında ziyaret etti.

Başkan Güder: 'Şehitlik ve gazilik Allah'ın lütfettiği bir makamdır'

Malatya'nın Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Şehitler Haftası münasebetiyle Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Malatya Şube Başkanı Muharrem Kıbrız'ı ve yönetimini ziyaret etti. Şehitlik mertebesinin önemine vurgu yapan Başkan Güder, 'Devletimizin, milletimizin bekası için canlarını feda eden tüm aziz şehitlerimizi rahmetle ve minnetle yad ediyorum' dedi.

Yeşilyurt'ta ki sosyal yaşam alanları yenileniyor

Malatya'nın Yeşilyurt Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Yeşilyurt'un farklı bölgelerinde bulunan sosyal yaşam alanlarını, düzenli olarak gerçekleştirdiği bakım, onarım, yenileme ve çevre düzenleme çalışmalarıyla kalitesini artırıp, ilçenin sosyal yaşam seviyesinin daha fazla gelişmesine ön ayak oluyor.

Büyükelçisi Lee'den Başkan Gürkan'a ziyaret

Bir dizi ziyarette bulunmak üzere Malatya'ya gelen Güney Kore Ankara Büyükelçisi Won Ik Lee, Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'ı makamında ziyaret etti. Büyükelçi Lee, Dünya Kayısı Başkenti Malatya'da olmaktan dolayı mutlu olduğunu söyledi.

Malatya turizmine milyonluk yatırım

AK Parti Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı, Turizm Haftası'nı kutladı. Son 18 yılda Malatya'ya 104 milyon liralık kültür, sanat ve turizm yatırımı yapıldığını söyleyen Kahtalı, 'Yaptığımız çalışmalar neticesinde kadim şehrimiz, turizmde bölgenin lideri olacaktır' dedi.

Tüfenkci Büyükçay barajı için Bakan Pakdemirli ile görüştü

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, yapımı Pütürgelilerin tepkisine neden olan Büyükçay Barajı ile ilgili Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ile görüştüklerini belirterek, 'Mağduriyet yaşanmaması adına proje yeniden gözden geçirilecek' dedi.

Almanya gezisine katılanların geri dönmediği iddiası

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Almanya'ya düzenlenen gezi ile ilgili yürütülen soruşturma kapsamında, geziye katılan başkan yardımcılarından Bekir Karakuş'un görevden alındığını açıkladı.

Toplam 38328 haber.