Malatya

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a vatandaşlardan sevgi seli Cumhurbaşkanı Erdoğan'a vatandaşlardan sevgi seli
Sultansuyu'ndaki binalara kurul karar verecek Sultansuyu'ndaki binalara kurul karar verecek
MHP'nin borsa ziyaretinde kayısı konuşuldu MHP'nin borsa ziyaretinde kayısı konuşuldu
Gökyüzünde  görülen cisim merak uyandırıyor Gökyüzünde görülen cisim merak uyandırıyor
Battalgazi'de 150 milyonluk dev yatırım Battalgazi'de 150 milyonluk dev yatırım
Battalgazi Belediye Başkanı Güder, Covid-19'a yakalandı Battalgazi Belediye Başkanı Güder, Covid-19'a yakalandı
Gürkan, Halfettin Mahallesi esnaflarıyla bir araya geldi Gürkan, Halfettin Mahallesi esnaflarıyla bir araya geldi
Malatya Büyükşehir'den il genelinde hijyen ve temizlik çalışması Malatya Büyükşehir'den il genelinde hijyen ve temizlik çalışması
Gürkan hazırlıkları yerinde inceledi Gürkan hazırlıkları yerinde inceledi
ESKKK'dan Azerbaycan'a bayraklı destek ESKKK'dan Azerbaycan'a bayraklı destek
Malatya Mimarlar Odası'ndan Sultansuyu açıklaması Malatya Mimarlar Odası'ndan Sultansuyu açıklaması
Kuluncak'ın yollarına kilit taş döşeniyor Kuluncak'ın yollarına kilit taş döşeniyor
Malatya yeni bir cazibe merkezi kazanacak Malatya yeni bir cazibe merkezi kazanacak
Pütürge'deki deprem konutları ay sonunda teslim edilecek Pütürge'deki deprem konutları ay sonunda teslim edilecek
Bakan Yardımcısı Demircan'dan MTÜ'ye ziyaret Bakan Yardımcısı Demircan'dan MTÜ'ye ziyaret
Başkan Güder: 'Battalgazi'yi geleceğe taşımak bizim görevimizdir' Başkan Güder: 'Battalgazi'yi geleceğe taşımak bizim görevimizdir'
Kanalboyu'na büyükşehir eli değdi Kanalboyu'na büyükşehir eli değdi
Kuluncak'ta asfaltsız yol kalmayacak Kuluncak'ta asfaltsız yol kalmayacak
Türkiye Sağlıklı Kentler Birliğinin meclis toplantısı Yeşilyurt'ta yapılacak Türkiye Sağlıklı Kentler Birliğinin meclis toplantısı Yeşilyurt'ta yapılacak
Bakan Yardımcısı Demircan'dan depremde hasar gören camide inceleme Bakan Yardımcısı Demircan'dan depremde hasar gören camide inceleme
Malatya Haberleri

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a vatandaşlardan sevgi seli

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a, kent merkezinde vatandaşlar tarafından coşkuyla karşılandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, vatandaşlara çay dağıttı.

Sultansuyu'ndaki binalara kurul karar verecek

Malatya'nın Akçadağ İlçesindeki Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü (TİGEM) Sultansuyu Tarım İşletmeleri binalarının durumuna kurul karar verecek.

MHP'nin borsa ziyaretinde kayısı konuşuldu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) heyeti, Malatya Ticaret Borsa (MTB) Başkanı Ramazan Özcan ve yönetim kurulunu ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

Gökyüzünde görülen cisim merak uyandırıyor

Malatya'da dün gece gökyüzünde ateş topu gibi parlayan bir cismi gören Bahattin Kocaağa isimli vatandaş, ilk kez böyle bir durumla karşılaştığını söyleyerek cismin ne olduğunu merak ettiklerini söyledi.

Battalgazi'de 150 milyonluk dev yatırım

Malatya'nın Battalgazi Belediyesi, 1,5 yılda ilçede asfaltlanmadık yol bırakmadı. Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder'in başlattığı asfalt seferberliğinde ilçeye yol yapım onarım ve asfaltlama çalışmaları kapsamında toplam 150 milyonluk dev yatırım yapıldı.

Battalgazi Belediye Başkanı Güder, Covid-19'a yakalandı

Malatya'nın Battalgazi ilçesi Belediye Başkanı Osman Güder, Covid-19 testinin pozitif çıktığını, evde karantinaya girdiğini açıkladı.

Gürkan, Halfettin Mahallesi esnaflarıyla bir araya geldi

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan Halfettin Mahallesi ziyareti sırasında esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti.

Malatya Büyükşehir'den il genelinde hijyen ve temizlik çalışması

Malatya Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı şehir merkezinde büyük çaplı bir temizlik ve hijyen çalışması başlattı.

Gürkan hazırlıkları yerinde inceledi

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci ile birlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Malatya ziyareti sırasında toplu açılış töreninde gerçekleştirecekleri yatırım ve hizmetlerin son durumlarını kontrol ederek, etkinlik alanlarında incelemelerde bulundu.

ESKKK'dan Azerbaycan'a bayraklı destek

Malatya Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi binasını Azerbaycan Bayrakları ile donatırken, Başkan Ali Evren, 'İki devlet tek millet olan Azerbaycan'ın haklı olan davalarında esnaf ve sanatkarlar olarak her zaman yanlarınızdayız' dedi.

Malatya Mimarlar Odası'ndan Sultansuyu açıklaması

Malatya Mimarlar Odası Başkanı Yunus Emre Fidanel, Sultansuyu Tarım İşletmesinde yıkılacak yapıların herhangi bir kültürel miras olmadıklarını tespit ettiklerini belirterek, yerinde yaptıkları inceleme de taşıyıcı sistemlerin de niteliğini kaybettiğini söyledi.

Kuluncak'ın yollarına kilit taş döşeniyor

Malatya'nın Kuluncak İlçesi yollarına kilit taş döşeniyor.

Malatya yeni bir cazibe merkezi kazanacak

Malatya'nın Battalgazi ilçesinde hayata geçirdiği vizyon projeler ile ilçenin güzelliğine güzellikler katan Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Yıldıztepe'de yapmayı planladığı, içerisinde ise seyir terası, teleferik, restaurant, adrenalin park, amfi tiyatro ve konser alanının yer alacağı Yıldıztepe Rekreasyon Projesini, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a sunacak.

Pütürge'deki deprem konutları ay sonunda teslim edilecek

Malatya'nın Pütürge ilçesinde yapılan 208 deprem konutu ay sonunda teslim edilecek.

Bakan Yardımcısı Demircan'dan MTÜ'ye ziyaret

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan, Malatya Turgut Özal Üniversitesi (MTÜ) Rektörü Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut'u ziyaret etti.

Başkan Güder: 'Battalgazi'yi geleceğe taşımak bizim görevimizdir'

Malatya'nın Battalgazi ilçesine kazandırdığı ve kazandıracağı insan odaklı projeler ile vizyonel değişimi başlatarak vatandaşların yüzündeki gülümsemeye talip olan Battalgazi'nin Şehrül-Emini Belediye Başkanı Osman Güder, ilçe için ne doğru ve faydalı ise onu yapmayı kendisine şiar edindiğini belirterek, '5 bin yıllık tarihi içinde barındıran bu ilçeyi, geleceğe taşımak bizim görevimizdir' dedi.

Kanalboyu'na büyükşehir eli değdi

Malatya Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı ekipleri, vatandaşların yoğun olarak kullandığı meknların başında gelen Şehit Hamit Fendoğlu Caddesi'nde (Kanalboyu) bulunan kanalın temizliğini gerçekleştirdi.

Kuluncak'ta asfaltsız yol kalmayacak

Malatya'nın Kuluncak ilçesinde tüm yolların asfaltlanması için Malatya Büyükşehir ve Kuluncak Belediyesince yoğun bir tempoda asfaltlama çalışmaları yürütülüyor.

Türkiye Sağlıklı Kentler Birliğinin meclis toplantısı Yeşilyurt'ta yapılacak

Malatya'nın Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, 'Türkiye Sağlıklı Kentler Birliğinin 2021 yılı Mayıs Ayında ki 35.Olağan Meclis Toplantısınının Malatya'da yapılacağını duyurdu.

Toplam 37139 haber.