Malatya

Koronaya karşı 'Ozon Gazı' ile dezenfekte yapılıyor Koronaya karşı 'Ozon Gazı' ile dezenfekte yapılıyor
Karagöz Mahallesi uzun yıllar sonra asfalta kavuştu Karagöz Mahallesi uzun yıllar sonra asfalta kavuştu
İnce'den, korsan servisçilik ile mücadele eden emniyete teşekkür İnce'den, korsan servisçilik ile mücadele eden emniyete teşekkür
Yeşilyurt Belediyesi, millet bahçesindeki çalışmaları yoğunlaştırdı Yeşilyurt Belediyesi, millet bahçesindeki çalışmaları yoğunlaştırdı
Pütürge'de Covid-19 denetimi Pütürge'de Covid-19 denetimi
Milletvekili Kahtalı'dan AK Parti İlçe teşkilatına ziyaret Milletvekili Kahtalı'dan AK Parti İlçe teşkilatına ziyaret
Çınar, kadın girişimcileri sera alanında ağırladı Çınar, kadın girişimcileri sera alanında ağırladı
Malatya Büyükşehir'den dezenfekteye ağırlık Malatya Büyükşehir'den dezenfekteye ağırlık
Gürkan, Arslantepe'nin önemini anlattı Gürkan, Arslantepe'nin önemini anlattı
Yerli otomobil kadar önemli milli bir projedir Yerli otomobil kadar önemli milli bir projedir
Milletvekili Kahtalı'dan AK Parti Yeşilyurt İlçe Teşkilatına ziyaret Milletvekili Kahtalı'dan AK Parti Yeşilyurt İlçe Teşkilatına ziyaret
Güder'den esnaflara korona virüs denetimi Güder'den esnaflara korona virüs denetimi
Yeşilyurt Belediyesi yeni hizmet binasının kazı çalışmaları başladı Yeşilyurt Belediyesi yeni hizmet binasının kazı çalışmaları başladı
Darende'de Covid-19 için sıkı denetim Darende'de Covid-19 için sıkı denetim
Kale'de, Covid-19 denetimi yoğunlaştırıldı Kale'de, Covid-19 denetimi yoğunlaştırıldı
Yeşilyurt Belediyesi, iki mahallenin bağlantısını tamamladı Yeşilyurt Belediyesi, iki mahallenin bağlantısını tamamladı
Malatya Büyükşehir'den nikahta Covid-19  önlemleri Malatya Büyükşehir'den nikahta Covid-19 önlemleri
Bakan Yardımcısı Çataklı, Malatya Büyükşehir'i ziyaret etti Bakan Yardımcısı Çataklı, Malatya Büyükşehir'i ziyaret etti
Suriyelilerin aşiretinden PKP/YPG'ye tepki Suriyelilerin aşiretinden PKP/YPG'ye tepki
Kaymakam Özdemir'den denetleme Kaymakam Özdemir'den denetleme
Malatya Haberleri

Koronaya karşı 'Ozon Gazı' ile dezenfekte yapılıyor

Dünyayı kasıp kavuran yeni tip korona virüse karşı etkisi kanıtlanmış Ozon gazı ile çalışan bir cihaz üreten Malatyalı girişimci Bülent Önal, ozon gazı ile araçların 10 dakika içerisinde tüm virüs ve bakterilere karşı korunduğunu söyledi.

Karagöz Mahallesi uzun yıllar sonra asfalta kavuştu

Soğuk Asfalt Üretim ve Serim Tesisinin kurulmasının ardından mesai mefhumu gözetmeksizin asfalt çalışmalarını hızlandıran Battalgazi Belediyesinde hedef, Battalgazi bölgesinde asfaltsız yol bırakmamak. Çalışmalar kapsamında Karagöz Mahallesi'nde asfalt serimi gerçekleştiren Battalgazi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, 9 bin 500 metrelik yolda sathi kaplama çalışmasını tamamladı.

İnce'den, korsan servisçilik ile mücadele eden emniyete teşekkür

Malatya Minibüsçüler ve Servisçiler Odası Başkanı Mesut İnce, korsan servisçilik ile ilgili mücadele başlatan Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren'e teşekkür ederek, korsan servis taşımacılığına karşı mücadelelerinin devam edeceğini söyledi.

Yeşilyurt Belediyesi, millet bahçesindeki çalışmaları yoğunlaştırdı

Malatya'nın Yeşilyurt İlçesi Belediye Başkanı Mehmet Çınar, 'Yeşilyurt'umuzun doğal yapısına yakışacak şekilde hizmete sunacağımız Millet Bahçemiz, sosyal donatıları, mekanları ve yeşil alanlarıyla bölgemizin değerini artıracaktır' dedi.

Pütürge'de Covid-19 denetimi

Malatya'nın Pütürge ilçesinde de yeni tip korona virüs (Covid-19) salgını önlemleri için geniş çaplı denetim yapıldı.

Milletvekili Kahtalı'dan AK Parti İlçe teşkilatına ziyaret

AK Parti Battalgazi İlçe Teşkilatını ziyaret eden Milletvekili Hakan Kahtalı, tüm dünyayı kasıp kavuran pandemi sürecinde Türkiye'nin gelişmiş birçok ülkeye örnek olduğunu ifade etti.

Çınar, kadın girişimcileri sera alanında ağırladı

Malatya'nın Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, 'Yeşilyurt'umuzun doğal ve organik ürünlerinin tanıtımı ve satışına yönelik başlattığımız yatırımlarımızı Yeşilyurt Kadın Girişimi ve İşletme Kooperatifimizin faaliyetleriyle daha geniş kesimlere ulaştıracağız' dedi.

Malatya Büyükşehir'den dezenfekteye ağırlık

Dünyada ve Türkiye'de binlerce insanın ölümüne neden olan Covid 19 salgınına karşı Malatya Büyükşehir Belediyesi ekipleri 7/24 çalışmalarını sürdürüyor.

Gürkan, Arslantepe'nin önemini anlattı

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Arslantepe'nin UNESCO Dünya Mirası Kalıcı listesine girmeyi hak ettiğini vurguladı.

Yerli otomobil kadar önemli milli bir projedir

Keskin: “OYAK’ın Hekimhan Projesi yerli otomobil kadar önemli milli bir projedir”

Milletvekili Kahtalı'dan AK Parti Yeşilyurt İlçe Teşkilatına ziyaret

AK Parti Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı, yeni binasında hizmet vermeye başlayan AK Parti Yeşilyurt İlçe Teşkilatına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Güder'den esnaflara korona virüs denetimi

İçişleri Bakanlığı genelgesiyle birlikte tüm Türkiye'de başlayan korona virüs salgını tedbirlerinin denetimi devam ederken, Malatya'nın Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder ve Battalgazi Kaymakamı Abdül Kadir Duran, Malatya'nın en kalabalık noktalarından birisi olan Kanalboyu'ndaki cafe ve restoranları denetlediler.

Yeşilyurt Belediyesi yeni hizmet binasının kazı çalışmaları başladı

Malatya'nın Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar'ın 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerindeki vaatlerinden olup, yıkılan eski SSK Hastanesinin yerine inşa edilecek olan 'Belediye Hizmet Binası ve Kompleksi' inşaat alanında kazı çalışmaları başladı.

Darende'de Covid-19 için sıkı denetim

İçişleri Bakanlığının valiliklere gönderdiği Korona virüs Denetimleri genelgesi kapsamında, Malatya'nın Darende ilçesi genelinde pazarlar, iş yerleri, marketler, toplu taşıma araçları, alışveriş alanları, lokantalar, kafeteryalar ve taksilerde denetimler yapılıyor.

Kale'de, Covid-19 denetimi yoğunlaştırıldı

Malatya'nın Kale İlçesinde, yeni tip korona virüs (Covid-19) denetimi yoğunlaştırılarak, kurallara uymayanlara ceza kesiliyor.

Yeşilyurt Belediyesi, iki mahallenin bağlantısını tamamladı

Malatya'nın Yeşilyurt İlçesi Belediye Başkanı Mehmet Çınar, ' Duruldu ile Kuyulu mahallelerimizi birbirine bağlayan 5 kilometrelik yolumuzu planlı ve titiz çalışmalarımızın ardından sathi kaplama ile konforlu hale getirip, araç trafiğinin daha akıcı olmasını sağladık.2020 Yılının ilk 7 ayında ilçe genelinde 62 kilometre sathi kaplama çalışması yaparak hedeflerimizin üzerine çıkıp, bu alanda büyük bir başarının altına imza attık' dedi.

Malatya Büyükşehir'den nikahta Covid-19 önlemleri

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından dünya evine girecek gençler için Covid-19 tedbirleri alınarak nikahlar kıyılıyor. Büyükşehir Belediyesi Nikah Sarayı'ndaki önlemleri gören genç çiftler, memnuniyetlerini dile getirerek teşekkür ettiler.

Bakan Yardımcısı Çataklı, Malatya Büyükşehir'i ziyaret etti

Malatya'nın Pütürge ilçesinde yaşanan 5.2 şiddetindeki depremin meydana getirdiği etkileri incelemek üzere Malatya'ya gelen İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı, Malatya'da korona virüs denetimlerine katıldıktan sonra Büyükşehir Belediyesi'ne ziyaret etti.

Suriyelilerin aşiretinden PKP/YPG'ye tepki

Suriye'de rejim ve YPG'nin zulmünden kaçarak Türkiye'ye sığınan Abraz Aşireti, PKK/YPG'nin bölgedeki zulmüne karşı vatandaşlarını birlik ve beraberliğe davet edip mücadele etmeye çağırdı.

Toplam 36647 haber.